Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Gabinet Psychologiczny 

Dominik R. Dragan

Trafiłeś tutaj najpewniej dlatego, że szukałeś kogoś z kim mógłbyś porozmawiać o dręczących cię problemach. Może wydarzyło się w twoim życiu coś, co zburzyło twój dawny ład i sprawiło, że czujesz się zagubiony, zdezorientowany lub po prostu przygnębiony? Może chciałbyś o tym porozmawiać z kimś kto cię nie oceni, ani nie skrytykuje? Jestem tutaj dla Ciebie i interesuje mnie co masz do powiedzenia. 

Skype to świetne rozwiązanie dla osób przebywających za granicami kraju i tych, dla których profesjonalna pomoc psychologiczna jest nieosiągalna w miejscu zamieszkania. Czujesz, że straciłeś całą energię i motywację, doskwiera Ci samotność i nie wiesz co dalej robić? Zadzwoń do mnie. Jeżeli masz pytania pisz śmiało na Skype.

 

Porozmawiamy?Porozmawiamy?

Cena za 50 minutowe spotkanie wynosi 100 zł.

 

 Dominik Dragan

 63 1140 2004 0000 3402 7658 9198

 

Potwierdzenie przelewu wystarczy przesłać na maila: dominik.dragan@gmail.com i ustalić dogodny termin lub zaczekać na zaksięgowanie pieniędzy na koncie co zazwyczaj trwa od jednego do dwóch dni.

 

e-mail: dominik.dragan@gmail.com

Skype: Gabinet Afekt

numer telefonu: 503-915-768

 

Depresja to czas, kiedy rozważamy dokonane w życiu wybory i sytuacje do jakich doprowadziliśmy, a także zastanawiamy się o czekających na nas możliwościach i perspektywach. Wszystko jest przed tobą. Jednak jeśli uprzesz się przy swoich ograniczeniach, możesz być pewien, że będą twoje… Może razem uda nam się coś zmienić, jak myślisz?

 

 

 

Dominik Dragan - ZnanyLekarz.pl